DEERIVEE FEAT. ARLA DUSHA - THINGS YOU LOVE (2021)
. I am presenting you my new music video, I hope you enjoy it visaulously and musically. I improved my recording, thinking that it might sound even better after all. 
The song was sped up and more keyboard parts were added. 
I decided to record the music video myself with the help of my friends and loved ones. The recording is in the style of deep house music with delicate, sensual vocals.

   Przedstawiam wam mój nowy teledysk, mam nadzieję, że spodoba Wam się wizualnie i muzycznie. Poprawiłem swoje nagranie, myśląc, że mimo wszystko może brzmieć jeszcze lepiej. Piosenka została przyśpieszona i dodano więcej partii klawiszowych. Zdecydowałem się sam nagrać teledysk z pomocą moich przyjaciół. Nagranie utrzymane jest w stylistyce muzyki deep house z delikatnym, zmysłowym wokalem
Teledysk został nagrany w Szczecinie, Międzyzdrojach i Stargardzie. Wystąpiła w nim tancerka ze Stargardu - Paulina Pakul. Nagranie zostanie wypuszczone do serwisów muzycznych 30 kwietnia przez hiszpańską wytwórnie "Blanco Y Negro". Blanco y Negro Music to hiszpańska wytwórnia muzyczna założona w 1978 roku. Jest to jedna z wiodących wytwórni płytowych w Hiszpanii. Firma specjalizuje się również w produkcjach filmowych i wideo. Przedstawia artystów, takich jak Pitbull, Shaggy, DJ BoBo, SASH! i Guru Josh. Wytwórni powierzyli swoje nagrania tacy artyści jak "Don Diablo, Afrojack, Armin Van Buuren, Axwell, Bob Sinclar, Fedde Le Grand, Hardwell, Nicky Romero, Dimitri Vegas & Like Mike. 

CONTACT

Email: deerivee@gmail.com
+48 784 616 466